خانه

Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd

نمایه شرکت

جیانگسو Qiangli ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین در سال 2005 تاسیس شد، شرکت ما یک شرکت فن آوری بالا و جدید است که طول می کشد توسعه و ساخت ماشین آلات CNC، قطعات اصلی خود، ماشین آلات مشترک و ماشین آلات ورق فلز به عنوان کسب و کار اصلی خود

شرکت ما تاکید بر نوآوری های تکنولوژیکی و مدیریت علمی، اصرار دارد بر ایده مدیریت "کیفیت، نوآوری و اعتبار" و سیاست کیفیت "نگه داشتن در بهبود و انجام بهتر"، هدف آن رضایت مشتریان است و تولید را بر اساس ISO9001: 2000 استاندارد به شدت.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

جیانگسو Qiangli ماشین آلات شرکت آموزشی ویبولیتین متخصص در توسعه، تولید و بازاریابی ماشین آلات تشکیل فلز، و همچنین ارائه خدمات مربوطه است. شرکت ما یک شرکت ملی دوم است.
شرکت ما تاکید بر نوآوری های تکنولوژیکی و مدیریت علمی، اصرار دارد بر ایده مدیریت "کیفیت، نوآوری و اعتبار" و سیاست کیفیت "نگه داشتن در بهبود و انجام بهتر"، هدف آن رضایت مشتریان است و تولید را بر اساس ISO9001: 2000 استاندارد به شدت. سطح فنی، کیفیت محصول و مقیاس تولید، در صنایع مشابه در چین، هدایت می شود.
شرکت ما یکی از تولید کنندگان اصلی ماشین ابزار در کشور است و مسئول تهیه پیش نویس استانداردهای صنعتی صنعت مطبوعات است که به طور کامل بیش از 60 مدل است و از شهرت بالایی در میان مشتریان هم در خانه و هم در خارج از کشور برخوردار است. شرکت ما حقوق تجارت خارجی دارد و پرسنل مکانیکی مارک ما به عنوان محصولات برند استان جیانگ سو اعطا شده است.

Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : QIANGLI

تعداد کارمندان : >80

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب ماشین خسته کننده فلزی برای فروش کیفیت خوب ماشین خسته کننده فلزی برای فروش